Cóż to był za koncert! Trwał dwie godziny, a artyści i słuchacze wcale nie chcieli się rozstać! Spośród sześciu Koncertów Piosenek o Rzeszowie tegoroczny, który miał miejsce 18 września 2021 roku w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie, był najbardziej udany!

Świetni wykonawcy, ambitny repertuar, urokliwe aranżacje, żywe reakcje publiczności licznie przybyłej na koncert stworzyły niepowtarzalną, wręcz rodzinną atmosferę. Nie brakło wspomnień o znanych muzykach rzeszowskich, piosenek sprzed lat, ale i tych najnowszych. Znakomicie zaprezentowali się artyści naszego Teatru „Olimpia” – Monika Adamiec, Bartek Piwowar, Beata Kraska – Kosiara i Marcin Belcyr, którzy profesjonalnie, z wielkim wyczuciem stylu, śpiewali m.in. nastrojowe piosenki autorstwa dyrektora naszego Teatru Andrzeja Szypuły, zarazem dyrektora artystycznego koncertu, który także śpiewał swoją „Jesienną balladę”.

Po koncercie podpisywał on swój najnowszy zbiorek 25 piosenek o Rzeszowie pt. „Rzeszów w naszych sercach gra”. Kosz kwiatów i list od Prezydenta Rzeszowa Konrada Fijołka, gratulacje od dr Henryka Pietrzaka, prezesa Towarzystwa Przyjaciół Rzeszowa, organizatora koncertu dofinansowanego przez Gminę Miasto Rzeszów, dopełniły, mimo jesiennej aury, pogodnego nastroju tego niepowtarzalnego koncertu, który na długo pozostanie w pamięci słuchaczy.

A już niebawem – bo 30 września 2021 zapraszamy na przepiękny spektakl – „La serva padrona”, który odbędzie się w Filharmonii Podkarpackiej!

Szczegóły znajdziecie pod linkiem: https://www.facebook.com/events/1021033332084806

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!

Olimpia – Rzeszowski Teatr Muzyczny © 2022. Realizacja: aku studio