W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i realnym zagrożeniem pojawienia się przypadków zachorowań w Polsce, Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc odwołuje wszystkie imprezy o charakterze masowym organizowane przez Urząd Miasta Rzeszowa. Decyzja ta ma charakter profilaktyczny w celu zminimalizowania skutków ewentualnego pojawienia się wirusa w Polsce.

Zgodnie z tą decyzją, spektakl Rzeszowskiego Teatru Muzycznego “Olimpia” pt. “Papa się żeni”, który miał się odbyć 8 marca, zostanie przeniesiony na inny termin. Datę wydarzenia podamy wkrótce na naszej stronie internetowej oraz profilach w mediach społecznościowych. 

Zakupione bilety zachowują ważność, natomiast osoby, które chciałyby swoje bilety zwrócić mogą to zrobić w Estradzie Rzeszowskiej od poniedziałku, 2 marca.

Aby zwrócić bilet zakupiony stacjonarnie w Estradzie Rzeszowskiej należy przynieść ze sobą bilet oraz paragon. Bilety kupione na platformie Ekobilet.pl można również zwrócić stacjonarnie w Estradzie Rzeszowskiej, na podstawie wydrukowanego biletu (lub kodu elektronicznego) oraz potwierdzenia wpłaty.

Olimpia – Rzeszowski Teatr Muzyczny © 2022. Realizacja: aku studio