Drodzy Państwo, z przykrością informujemy, że ze względu na sytuację epidemiologiczną i wprowadzone obostrzenia z dnia 04.11.2020 spektakl „Papa się żeni” został odwołany.

Osoby, które dokonały zakupu biletu a chciałby dokonać zwrotu prosimy o kontakt pod adresem email: sekretariat@estrada.rzeszow.pl.

Jednocześnie informujemy, że jeśli restrykcje związane z sytuacją epidemiologiczną zostaną złagodzone to powyższy spektakl będzie wystawiony 20 stycznia 2021 na co serdecznie zapraszamy!


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Drodzy Wielbiciele teatru i muzycznych dźwieków !!!   Zapraszamy WAS na spektakl „Papa się żeni” !!! Już w Andrzejkową Noc bedziecie mogli poczuć klimat lat 20-stych i wyruszyć w muzyczną podróż z naszymi bohaterami !!!

„Papa się żeni”, to urocza komedia muzyczna oparta na polskim przedwojennym filmie o tym samym tytule z 1936 roku, pełna żartu i humoru oraz takich szlagierów, jak „Każdemu wolno kochać”, „Szczęście raz się uśmiecha”, „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Taka noc i walc i ty”, ”Co bez miłości wart jest świat”.

Poniżej przedstawiamy krótkie streszczenie tego spektaklu:

„Młody redaktor Jerzy Murski otrzymał zadanie przeprowadzenia wywiadu z gwiazdą polskiej rewii Mirą Stellą. Tymczasem do Polski przyjeżdża z koncertami słynny tenor Roberto Visconti, dawna wielka miłość artystki. Owocem ich związku jest Lili, która, po ukończeniu szkoły, wraz z koleżanką z prowincji Jadzią przyjeżdża do matki. Mira, rozczarowana brakiem zainteresowania ze strony dawnego kochanka, postanawia wyjść za mąż za barona von Wandera, a córkę Lili przedstawia jako siostrę. Tymczasem Lili i Murski zakochują się w sobie. Wszystko kończy się szczęśliwie – młodzi zaręczają się, rodzice Lili godzą się, a Jadzia kończy rzecz całą stwierdzeniem: „Jakie towszystko dziwne…”

Patronat honorowy nad spektaklem objął prezydent Rzeszowa dr h.c. Tadeusz Ferenc, a  Miasto Rzeszów dofinansowało to artystyczne przedsięwzięcie.

Ten   najnowszy  spektakl   Rzeszowskiego  Teatru   Muzycznego   „Olimpia”,   został przygotowany według scenariusza i reżyserii Tomasza Dajewskiego. Opracowanie muzyczne spektaklu to dzieło Andrzeja Szypuły,  zaś scenografia –  Marka Mikulskiego. Występują artyści z Rzeszowskiego Teatru Muzycznego „Olimpia” pracującego pod opiekuńczymi skrzydłami Estrady Rzeszowskiej.

Spektakl będzie można obejrzeć i wysłuchać 30 listopada 2020 r. w poniedziałek o godz.18.00 w Sali Koncertowej Podkarpackiej Filharmonii.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!

Olimpia – Rzeszowski Teatr Muzyczny © 2022. Realizacja: aku studio