Mezzosopran
Brief info

Śpiewaczka, nauczycielka, dyrygentka. Ukończyła kierunek wychowanie muzyczne w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Rzeszowie z wyróżnieniem. W trakcie studiów przyznano jej indywidualny tok zajęć i równocześnie ukończyła jedyne wówczas w Polsce Państwowe Studium Zawodowego Piosenkarstwa w Poznaniu.
Po studiach dyplomowych ze sztuki o edukacji plastycznej na Uniwersytecie Rzeszowskim ukończyła studia chórmistrzowskie w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.
Aktualnie, rozumiejąc potrzebę zmieniającej się rzeczywistości, jest studentką Wyższej Szkoły Humanitas Uniwersytet Prywatny Centrum Usług Dydaktycznych w Sosnowcu na kierunku edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.
Jest nauczycielką muzyki w Szkole Podstawowej Nr 4 w Łańcucie, dyrygentką Chóru Mieszanego „Canon” w Białobrzegach, z którym zdobywała wiele cennych nagród na poziomie wojewódzkim i ogólnopolskim, w tym nagrodę specjalną dla dyrygenta w Przeglądzie Podkarpackim Pieśni Pasyjnej w Radymnie, także nauczycielką śpiewu w szkole prywatnej, instruktorką Chóru Męskiego w Kuryłówce.
Współpracuje z Dębickim Towarzystwem Muzyczno-Śpiewaczym, kreując role solowe - Zofii w „Halce” S. Moniuszki, stryjenki Cześnikowej w „Strasznym dworze” S. Moniuszki, czy Marceliny w „Weselu Figara” W.A. Mozarta, jak również tancerki Idy w operetce „Zemsta nietoperza” J. Straussa, czy Gołdy w musicalu „Skrzypek na dachu” J. Bocka.
Współpracuje z Rzeszowskim Teatrem Muzycznym „Olimpia” w Rzeszowie.

Olimpia – Rzeszowski Teatr Muzyczny © 2021. Realizacja: aku studio